Wyniki I etapu Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II

W środę, 9 kwietnia 2014 r. odbył się I etap Konkursu wiedzy o Janie Pawle II, w którym udział wzięło  ponad 160 uczniów z klas pierwszych i drugich.

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu:

klasa I A: Markowicz Hubert, Szymańska Zuzanna, Hypnar Izabela, Harpula Konrad, Woźniak Sebastian, Czech Bartłomiej.

klasa Ib: Pająk Gabriela  28 pkt/49, Mądry Dominika, Tomaszek Agata, Kloc Aleksandra, Olejarka Adrianna, Kloc Mikołaj, Głowiak Justyna, Socha Artur

Klasa I C – wyniki pierwszego etapu konkursu wiedzy o J.P.II: Karolina Ilasz, Marlena Socha, Patrycja Dziura, Katarzyna Wierzbińska, Andżelika Sowa, Gabriela Benedyk , Mateusz Kubis, Jakub Bosak, Kacper Bosak.

Klasa ID: Drążek, K. Pańko, H. Kubis, K. Wal, K. Świątoniowski, P. Bester, A. Wikiera, P.Nawrot, Sz. Dołęga.

Klasa II A: Aneta Sobek, Patryk Wajda, Szymon Babka , Miłosz Węgrzyn, Kamila Olejarka , Daniel Dubiel, Patrycja Pożyczek, Michał Wilk, Kacper Stryczek.

Klasa II b:  Marta Bielecka, Wojciech Nicpoń,  Paulina Wikiera, Mariola Bieniasz, Kacper Szczyrba,  Mariola Sanok,  Andżelika Augustyn,  Michał Golenia,  Małgorzata Porębna

Klasa IIc: Ewelina Bartnik, Karol Mazur, Jola Koń, Martyna Wawrzaszek, Ola Trojnar, Gabrysia Korzystko, Ola Budziwół, Mateusz Wierzbicki

Klasa II D: Porębny Bartłomiej, Bosak Katarzyna, Węgrzyn Krystian, Nikodem Rafał, Rydzik Kornelia, Wojtyna Wiktoria, Czyrek Aleksandra, Staszewska Patrycja.

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 14 Kwiecień 2014 o godz. 6:31 w kategorii Aktualności.