Siatkarskie zmagania

Po uroczystościach związanych z 96 rocznicą odzyskania Niepodległości w niedzielę 9 listopada 2014 o godzinie 17.30 rozpoczął się Turniej siatkówki na zakończenie obchodów 15 lecia gimnazjum. Cztery drużyny reprezentujące rodziców, absolwentów, uczniów i nauczycieli rywalizowało w siatkarskich pojedynkach. Turniej rozegrano systemem “każdy z każdym”. Emocji nie brakowało. I miejsce zajęli absolwenci, II -uczniowie, III – nauczyciele, IV – rodzice. Jednak nie wyniki były najważniejsze. Sportowa rywalizacja stała się  okazją do spotkania ludzi związanych z 15 letnią historią białobrzeskiego gimnazjum.

Ze swej strony dziękuję  wszystkim, zawodnikom i kibicom, za udział w turnieju i miłe, sportowe spędzenie niedzielnego wieczoru.(dyr)

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 11 Listopad 2014 o godz. 19:00 w kategorii Aktualności.