WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO NASZYCH SZCZYPIORNISTÓW !

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka

22 stycznia 2015 r w Hali Sportowej MOSiR w Łańcucie odbył się Powiatowy Finał Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców.

Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła I miejsce.W finale pokonaliśmy wszystkie zespoły, zyskując zdecydowaną przewagę we wszystkich meczach:

Gim. Białobrzegi – Gim. Medynia Łańcucka    13:3

Gim.Białobrzegi – Gim. Łańcut   8:2,

Gim. Białobrzegi – Gim. Albigowa     10:7

Najlepszym bramkarzem całego turnieju został Gabriel Sitarz, a najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Bosak (zdobywca 12 goli).Zespół wystąpił w następującym składzie:Gabriel Sitarz, Adam Lasek, Michał Bosak, Dominik Cebulak,Rafał Nikodem, Patryk Wajda, Mateusz Bartnik, Kacper Fryń,Arkadiusz Bar, Jan Rydzik , Karol Piekarz, Dominik Porębny,Jakub Piwowarski, Mateusz Kubis i Hubert Prokop.Opiekun: Andrzej Wojnar.   G R A T U L A C J E !!!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 23 Styczeń 2015 o godz. 6:26 w kategorii Aktualności, Sport i turystyka.