II Konkurs Matematyczny

W dniu 27 lutego 2015 roku odbył się II Konkurs Matematyczny pod patronatem Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach. Udział wzięło 10 uczniów z klas VI z pięciu szkół podstawowych Gminy Białobrzegi. Uczestnicy po rozwiązaniu zadań obejrzeli pokaz chemiczny przygotowany przez uczennice gimnazjum  pod kierunkiem Pani Bożeny Kluz. Pokaz był efektem zrealizowania projektu “Spotkania młodych odkrywców” w ramach Białobrzeskich Inicjatyw Edukacyjnych.

Wyniki  konkursu:

I miejsce  - Anna BrzuzanZespół Szkół w Białobrzegach – nauczyciel Pani Magda Lis – Leja

II miejsce – Wiktoria KuterSP nr 1 w Budach Łańcuckich – nauczyciel Anna Zielińska

III miejsce – Paulian MarkowiczSP nr 1 w Białobrzegach – nauczyciel Anna Mac

Wyróżnieni: Gabriela Korzystka - SP nr 2 w Korniaktowie Północnym, Konrad Kiełbicki - SP nr 2 w Budach Łańcuckich, Szymon Wajda – Zespół Szkół w Białobrzegach.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy a za miejsca I -VI nagrody rzeczowe. Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele matematyki: Pani Joanna Cebula, Pani Justyna Kiełb, Pan Paweł Paluch.

Dyrektor podziękował  wszystkim za udział i zorganizowanie konkursu i  życzył dalszych  sukcesów edukacyjnych i zawodowych.

Obraz 4 z 11

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 27 Luty 2015 o godz. 13:19 w kategorii Aktualności.