Bądź poliglotą

pol20 lutego 2015 r. w II LO w Łańcucie po raz 13. odbył się Powiatowy Konkurs Praktycznej Znajomości Języków Obcych „Bądź Poliglotą” pod patronatem Starostwa Powiatowego i szkoły językowej PROMAR. W tym roku uczniowie: Anna Brodowicz, Patrycja Golenia, Paulina Miara, Katarzyna Węgrzyn z klasy Ia oraz Krystian Węgrzyn z klasy IIId pod opieką nauczycielki języka niemieckiego pani Alicji Fudali przygotowali skecz pt. „Aschenputtel” i zajęli I miejsce w kategorii małych form teatralnych.

Piękny występ, znajomość języka niemieckiego, świetna wymowa i gra aktorska zostały docenione przez surowe jury złożone z nauczycieli języków obcych II LO i przedstawicieli szkoły językowej PROMAR.

Uczniom i ich nauczycielce gratulujemy sukcesu!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 2 Marzec 2015 o godz. 9:23 w kategorii Aktualności.