NAGRODA PUBLICZNOŚCI DLA PAULINY

ortpgrafia218 marca w MBP w Łańcucie odbył się Powiatowy Konkurs  Recytatorsko- Fotograficzny   ,, Strofy

i Kadry z Ziemi Łańcuckiej”. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach  poświeconych Z. Herbertowi ,
a następnie przystąpili  do konkursowych zmagań. Uczniowie liceum i gimnazjum  recytowali wiersze łańcuckich poetek    : J. Michno, N. Juchy, K. Szyszki i Z. Żurawskiej.

Nasze uczennice/P. Wikiera, J. Woźniak i K. Dziura/ również zaprezentowały swoje   umiejętności. Niestety tym razem nie udało się zająć wysokiej lokaty .  Jednak uczniowie II LO w Łańcucie   docenili  ciekawą interpretację oraz perfekcyjną znajomość tekstu  jaką wykazała się  Paulina i postanowili przyznać specjalną nagrodę publiczności.

Fotografie , do których inspiracją były konkursowe wiersze , przygotowały: A. Augustyn i G. Szczyrba.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za zaangażowanie, a Paulinie gratulujemy sukcesu.

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 21 Marzec 2015 o godz. 7:33 w kategorii Aktualności.