Rozdanie nagród

W środę 24 czerwca 2015 r. odbyło się wręczenie nagród, dla uczniów którzy zwyciężyli w konkursach i zawodach szkolnych. Wręczono wyróżnienia uzyskane w konkursach pozaszkolnych. Była to także okazja, aby wręczyć medale, statuetki, nagrody i dyplomy dla najlepszych sportowców. Podsumowano Dzień Sportu Szkolnego i akcję “Nakrętka dla Natalii”. Nagrody otrzymały również osoby, które aktywnie pracowały w Samorządzie Uczniowskim.

W czwartek sześć najlepszych projektów uczniowskich zostało zaprezentowanych na forum szkoły. Na zakończenie zajęć rozegranio mecz: reprezentacja dziewcząt na reprezentację chłopców. Emocji nie brakowało.

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 27 Czerwiec 2015 o godz. 18:44 w kategorii Aktualności.