Wakacje

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. O godzinie 8.00 rozpoczęła się Msza Św., którą odprawił i Słowo Boże wygłosił ks. Jarosław. Na zakończenie Eucharystii ks. dziekan wręczył nagrody książkowe tym, którzy zostali wskazani przez swoich rówieśników jako osoby na których można polegać i z których można brać przykład. Po przejściu do hali sportowej, uroczyście wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn narodowy.  Następnie  rozpoczęto wręczenie wyróżnień dla uczniów, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75. Nagrodzono również tych, którzy zrobili znaczne postępy w nauce. Wyróżniono uczniów za miejsca I-III w “Konkursie na najlepszy projekt edukacyjny”. Po krótkim podsumowaniu dyrektor szkoły Marian Kurek wręczył  Kindze Cebulak wyróżnienie “Primus inter pares”.

W ten ostatni dzień nasze serca były mocno poruszone wiadomością, że na emeryturę przechodzi Pani Halina Drzał, nauczycielka języka polskiego. Oklaski i sto lat odśpiewane przez zgromadzonych chyba najlepiej oddały wdzięczność za wszystkie lata pracy, a szczególnie te spędzone w białobrzeskim gimnazjum.

Następnie inicjatywę przejął Samorząd Uczniowski, który w kilku słowach podziękował nauczycielom za trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia. Wyrazem wdzięczności było  wręczenie pięknej lawendy i  kwiatów, za które dziękujemy!

Dyrektor przypomniał o bezpieczeństwie w czasie letnich wakacji i życzył spokojnego wypoczynku.

Do zobaczenia pierwszego września.

asd

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 27 Czerwiec 2015 o godz. 19:59 w kategorii Aktualności.