Szkolny konkurs kolęd

DSC_1239We wtorek 19 stycznia odbył się międzyklasowy konkurs kolęd. Każdy oddział przygotował jedną wylosowaną kolędę, którą wykonał przed społecznością szkolną i jury. Zmaganiom muzycznym  towarzyszyły emocje ale też liczne rekwizyty , instrumenty muzyczne, stroje i dekoracja. Część klas wykonała kolędy samodzielnie z własnym podkładem muzycznym, większości pomocą służyła Pani Sylwia. Poziom muzyczny, artystyczny był bardzo zróżnicowany. Jury w składzie: Ks. dziekan Jan Bździkot, panie: Katarzyna Borcz, Helena Doroz i Małgorzata Wilk , sprawnie wyłoniło najlepszą trójkę. I miejsce zajęła klasa Ib, II miejsce klasa IIIb, III miejsce klassa IIa. Konkurs zakończył się wspólnym odśpiewaniem kolędy: “Przybieżeli do Betlejem”. Dziękuję wszystkim za przygotowanie konkursu, kolęd, strojów i rekwizytów. Myślę,  że był to czas, który długo pozostanie w naszych sercach. (dyr)

zobacz galeria

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 19 Styczeń 2016 o godz. 14:50 w kategorii Aktualności.