Smaki świata i dzień sportu

W czwartek 16 czerwca 2016 roku odbyły się dwie imprezy: Smaki świata i Dzień sportu. Emocji nie brakowało. Najpierw uczniowie przygotowali stoiska , na których poszczególne  klasy przygotowały tradycyjne potrawy z wybranych zakątków Ziemi. Prezentacji potraw często towarzyszył również pokaz barw narodowych i strojów. Komisja w składzie : Pani Helena Doroz, Pani Małgorzata Wilk i Pani Katarzyna Borcz, miała nie łatwe zadanie wybrania najlepszej ekipy.  Wszystkim gratulujemy pomysłów i zaangażowania.

Następnie uczniowie przeszli do hali sportowej , gdzie dyrektor przekazał kilka komunikatów i uroczyście otworzył Dzień Sportu 2016. Emocji nie brakowało również w zmaganiach sportowych. Dominowała piłka nożna i siatkówka plażowa.  Rozdanie nagród nastąpi we wtorek 21 czerwca. (dyr)

smaki świata 2016

23 Zdjęcia

Dzień sportu 2016

10 Zdjęcia

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 16 Czerwiec 2016 o godz. 11:23 w kategorii Aktualności.