Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

DSC_3821We wtorek 21 czerwca 2016 r. podsumowano wyniki za bieżący rok szkolny. Wręczono nagrody za sukcesy uczniów w konkursach szkolnych, za sukcesy odniesione w czasie Dnia sportu szkolnego. Pamiątkowe książki otrzymali również uczniowie , którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych na szczeblu powiatu i rejonu, odnosząc szereg zwycięstw.

W piątek 24 czerwca 2016 r.odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, rozpoczęte Mszą Św., którą odprawił ks. Witold. Następnie w sali gimnastycznej odbyła się ceremonia wręczenia świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych. Wręczono nagrody  za “Najlepszy projekt edukacyjny” . Laureatką wyróżnienia Primus inter pares została Karolina Pańko. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Dyrektor szkoły podziękował uczniom , nauczycielom, pracownikom za cały rok solidnej pracy i życzył bezpiecznych, aktywnych wakacji. Po spotkaniach z wychowawcami klas uczniowie zrobili pamiątkowe zdjęcia klasowe.

uczniowie wyróżnieni-zobacz

zakończenie roku szkolnego 2015/2016

fot.Weronika

Pożegnanie klas III –

fot.Gabriela

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 10 Lipiec 2016 o godz. 19:18 w kategorii Aktualności.