IV Konkurs Matematyczny dla klas VI

W dniu 7 marca 2017 r.  odbył się IV Konkurs Matematyczny  dla klas VI pod patronatem Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. JP II w Białobrzegach. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z sześciu szkół podstawowych z  terenu gminy. Pierwsze i drugie miejsce zajęły uczennice Zespołu Szkół w Białobrzegach, , trzecie miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej w Korniaktowie Płn. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczniowie obejrzeli pokaz chemiczny przygotowany przez panią Bożenę Kluz oraz  uczniów z II d gimnazjum.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęty trud, najlepszym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Organizatorzy

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 21 Marzec 2017 o godz. 8:04 w kategorii Aktualności.