Sztandar dla Hufca ZHP

kategoria: Aktualności, Wydarzenia harcerskie

IMG_2985W dniach 8-10 czerwca  nasi harcerze uczestniczyli w obchodach nadania sztandaru i imienia Leopolda Lisa Kuli Hufcowi ZHP w Łańcucie,  oraz Dni Patrona szkoły w Kosinie. Przepiękna patriotyczna impreza zorganizowana w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości została zaszczycona obecnością posłów na sejm RP, władz wojewódzkich, powiatowych,  wójtów gmin, księży, dyrektorów szkół, władz ZHP, dzieci, mieszkańców i harcerzy. Obecna była nasza Pani Dyrektor której dziękujemy za obecność oraz Pan Wójt Franciszek Masłoń który za wkład w rozwój harcerstwa na ziemi białobrzeskiej  otrzymał odznaczenie “Niezawodny Przyjaciel” którego atrybutem jest laska skautowa.   W sobotę o godzinie 16 odbył się Hufcowy  Festiwal Piosenki Harcerskiej na którym nasze druhny wyśpiewały I-sze m-ce w kategorii piosenki patriotycznej. Gratulacje!!!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 11 Czerwiec 2018 o godz. 5:31 w kategorii Aktualności, Wydarzenia harcerskie.