2W piątek 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Najpierw podziękowanie Bogu podczas mszy św. w miejscowym kościele. Po zakończonej mszy ksiądz dziekan uroczyście wręczył nagrody trzecioklasistom, których wskazali koledzy z klasy jako tych najbardziej żyjących przesłaniem Jana Pawła II. W szkole akademia – pożegnanie trzecioklasistów, kilka słów na ich nowe ścieżki życia, podziękowanie nauczycielom, kwiaty, życzenia, łzy wzruszenia i odrobina smutku, że po wakacjach to już inna szkoła, nauczyciele i wszystko nowe… Trzecioklasiści odebrali z rąk pani dyrektor pamiątkowe dyplomy ukończenia szkoły, 45 wyróżnionych uczniów – nagrody. Dyplomy za 100% frekwencję, nagrody książkowe i rzeczowe otrzymali uczniowie reprezentujący naszą szkołę w licznych zawodach i turniejach sportowych oraz pracujący aktywnie w Samorządzie Szkolnym. Na koniec nagroda Primus Inter Pares – dla „ Najlepszego wśród równych sobie”. Co roku przyznawana jest uczniowi klasy trzeciej, który uzyskał najlepsze wyniki w nauce, zachowaniu, na egzaminie gimnazjalnym oraz może poszczycić się osiągnieciami w konkursach i zawodach. W tym roku statuetkę, dyplom i nagrodę otrzymał Szymon Wajda z kl. III B. Na koniec pani dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za udany, pełen sukcesów rok a wszystkim życzyła radosnych ale i bezpiecznych wakacji. Potem spotkanie z wychowawcami w klasach, pamiątkowa fotka i radość – HURA! WAKACJE!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 25 Czerwiec 2018 o godz. 18:25 w kategorii Aktualności.