Wyniki konkursu o Janie Pawle II

W II etapie Konkursu wiedzy o Janie Pawle II wzięło udział 66 uczniów z klas pierwszych i drugich. Konkurs przeprowadzono 16 kwietnia 2014 r. w sali sportowej naszego gimnazjum. Jury w składzie: Alicja Fudali – przew., członkowie: Antoni Kluz , Renata Cebulak i Andrzej Wojnar wyłoniło najlepszych uczniów, którzy wykazali się wiedzą o naszym  Patronie bł. Janie Pawle II. Konkurs nie był łatwy, gdyż uczniowie musieli wykazać się encyklopedyczną wiedzą o życiu i pontyfikacie Wielkiego Papieża.

Wynik Konkursu wiedzy o Janie Pawle II – etap 2

1. Anna Drążek (Id)
  2. Hubert Kubis (Id)
  3. Katarzyna Wal (Id)

4.Kornelia Rydzik (IId);  5.Aleksandra Czyrek (IId); 6.Michał Golenia (IIb); 7.Justyna Głowiak (Ib); 8.Gabriela Pająk (Ib), 9.Andżelika Augustyn (IIb); 10.Agata Tomaszek (Ib)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wręczenie nagród odbędzie się w środę 30 kwietnia na akademii szkolnej. (dyrektor)

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 25 Kwiecień 2014 o godz. 8:34 w kategorii Aktualności.