Komunikat!

Komunikat 16.04.2014 r.

W dniach 23-24 kwietnia 2014 r. uczniowie klas pierwszych i drugich maja wolne od nauki szkolnej. W tych dniach klasy trzecie piszą egzamin gimnazjalny. Do szkoły wszyscy wracamy 28 kwietnia br. Apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędzie się w środę- 30 kwietnia  na pierwszej lekcji. Dni  1-4 maja 2014 r. są wolne od zajęć szkolnych. Do szkoły, ponownie, wracamy 5 maja(poniedziałek).

Czasie egzaminu gimnazjalnego zmienione zostaną godziny przyjazdu i odjazdu ze szkoły.

23-24.04.2014 r.(środa , czwartek) Wyjazd do szkoły  – godzina Odjazd ze szkoły – godzina
Budy Łańcuckie prawa str.

Około 13.05

Wola Dalsza

Około 12.45

Kierunek Budy Łańcuckie lewa, Korniaktów Płn, Białobrzegi skrzyżowanie(jeden kurs)

Około 12.45

25.04.2014 r.(piątek) Wyjazd do szkoły  – godzina Odjazd ze szkoły – godzina
Budy Łańcuckie prawa str.

Około 12.35

Wola Dalsza

Około 12.15

Około 12.15

Dyrektor szkoły Marian Kurek

Świąteczne inspiracje

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

2014-Świąteczne inspiracje32Nasze dziewczęta z klas II w ostatnim okresie na zajęciach technicznych poznawały techniki obróbki papieru, między innymi: origami, kiirigami, quiling, irish folding., Co nam z tego wyszło sami oceńcie.

Wyniki I etapu Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

W środę, 9 kwietnia 2014 r. odbył się I etap Konkursu wiedzy o Janie Pawle II, w którym udział wzięło  ponad 160 uczniów z klas pierwszych i drugich.

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu:

klasa I A: Markowicz Hubert, Szymańska Zuzanna, Hypnar Izabela, Harpula Konrad, Woźniak Sebastian, Czech Bartłomiej.

klasa Ib: Pająk Gabriela  28 pkt/49, Mądry Dominika, Tomaszek Agata, Kloc Aleksandra, Olejarka Adrianna, Kloc Mikołaj, Głowiak Justyna, Socha Artur

Klasa I C – wyniki pierwszego etapu konkursu wiedzy o J.P.II: Karolina Ilasz, Marlena Socha, Patrycja Dziura, Katarzyna Wierzbińska, Andżelika Sowa, Gabriela Benedyk , Mateusz Kubis, Jakub Bosak, Kacper Bosak.

Klasa ID: Drążek, K. Pańko, H. Kubis, K. Wal, K. Świątoniowski, P. Bester, A. Wikiera, P.Nawrot, Sz. Dołęga.

Klasa II A: Aneta Sobek, Patryk Wajda, Szymon Babka , Miłosz Węgrzyn, Kamila Olejarka , Daniel Dubiel, Patrycja Pożyczek, Michał Wilk, Kacper Stryczek.

Klasa II b:  Marta Bielecka, Wojciech Nicpoń,  Paulina Wikiera, Mariola Bieniasz, Kacper Szczyrba,  Mariola Sanok,  Andżelika Augustyn,  Michał Golenia,  Małgorzata Porębna

Klasa IIc: Ewelina Bartnik, Karol Mazur, Jola Koń, Martyna Wawrzaszek, Ola Trojnar, Gabrysia Korzystko, Ola Budziwół, Mateusz Wierzbicki

Klasa II D: Porębny Bartłomiej, Bosak Katarzyna, Węgrzyn Krystian, Nikodem Rafał, Rydzik Kornelia, Wojtyna Wiktoria, Czyrek Aleksandra, Staszewska Patrycja.

XI Powiatowy Konkurs Biologiczno – Ekologiczny

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

DSC_5089Po raz kolejny uczestniczyliśmy w Powiatowym Konkursie Biologiczno – Ekologicznym organizowanym przez I LO im H. Sienkiewicza w Łańcucie.

Konkurs organizowany jest dla gimnazjalistów powiatu łańcuckiego i okolicznych powiatów. W tym roku odbył się 21 marca. Uczestniczyli w nim uczniowie z 12 gimnazjów. Nasze gimnazjum reprezentowały  dwie uczennice : Alicja Wilk z kl. IIIa i Kinga Cebulak z kl. IIb.

W gronie laureatów znalazła się Kinga Cebulak zajmując II miejsce za konkurs wiedzowy oraz wyróżnienie za pracę: „Tradycyjne rolnictwo i agroturystyka kluczem do zachowania różnorodności biologicznej”. Gratulujemy również Alicji, która uklasyfikowała się na IV miejscu.