Rekrytacja do klasy I gimnazjum

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Zbliża się termin składania wniosków i zgłoszeń o przyjęcie do I klasy naszego gimnazjum.

patron 2Złóż w sekretariacie  ZGŁOSZENIE-DZIECKA-DO-KLASY (1)-rel(z obwodu)(do 10 maja 2015  r.)

Jeśli mieszkasz poza terenem gminy Białobrzegi złóż wniosek-o-przyjęcie-do-gimnazjum-2015-rel (do 30 .04.2015 r.)

Szóstoklasisto!

Zapraszamy do Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach

zobacz więcej w zakładce  rekrutacja

Konkurs “Unia Europejska wczoraj i dziś”