Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

DSC_3821We wtorek 21 czerwca 2016 r. podsumowano wyniki za bieżący rok szkolny. Wręczono nagrody za sukcesy uczniów w konkursach szkolnych, za sukcesy odniesione w czasie Dnia sportu szkolnego. Pamiątkowe książki otrzymali również uczniowie , którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych na szczeblu powiatu i rejonu, odnosząc szereg zwycięstw.

W piątek 24 czerwca 2016 r.odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, rozpoczęte Mszą Św., którą odprawił ks. Witold. Następnie w sali gimnastycznej odbyła się ceremonia wręczenia świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych. Wręczono nagrody  za “Najlepszy projekt edukacyjny” . Laureatką wyróżnienia Primus inter pares została Karolina Pańko. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Dyrektor szkoły podziękował uczniom , nauczycielom, pracownikom za cały rok solidnej pracy i życzył bezpiecznych, aktywnych wakacji. Po spotkaniach z wychowawcami klas uczniowie zrobili pamiątkowe zdjęcia klasowe.

uczniowie wyróżnieni-zobacz

zakończenie roku szkolnego 2015/2016

fot.Weronika

Pożegnanie klas III –

fot.Gabriela

Zakończenie roku harcerskiego

kategoria: Aktualności, Wydarzenia harcerskie Autor: Antoni Kluz

ZAKROKHAR07Wczoraj wieczorem w strugach deszczu i akompaniamencie piorunów ks. Witold ZAKROKHAR08odprawił nam piękną mszę  w kaplicy św. Huberta. Treści o których nam mówił  ks. Witold  zawarte w słowie bożym wryły się nam głęboko w pamięć i myślę że będą nam towarzyszyć w czasie wakacji. Wielkie Bóg zapłać. Po mszy tradycyjnie odbyło się ognisko i przyrzeczenie  harcerskie do którego przystąpiło 15 osób. Piosenki i obrzędowe zakończenie dopełniły całość. Teraz już tylko wakacje i Obóz w Szklanej Hucie na który pojedzie 52 osoby  z naszego szczepu w tym 36 osób z naszej drużyny gimnazjalnej. Szczęśliwych wakacji i udanego wypoczynku życzą: Joanna Cebula i Antoni Kluz

Smaki świata i dzień sportu

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

W czwartek 16 czerwca 2016 roku odbyły się dwie imprezy: Smaki świata i Dzień sportu. Emocji nie brakowało. Najpierw uczniowie przygotowali stoiska , na których poszczególne  klasy przygotowały tradycyjne potrawy z wybranych zakątków Ziemi. Prezentacji potraw często towarzyszył również pokaz barw narodowych i strojów. Komisja w składzie : Pani Helena Doroz, Pani Małgorzata Wilk i Pani Katarzyna Borcz, miała nie łatwe zadanie wybrania najlepszej ekipy.  Wszystkim gratulujemy pomysłów i zaangażowania.

Następnie uczniowie przeszli do hali sportowej , gdzie dyrektor przekazał kilka komunikatów i uroczyście otworzył Dzień Sportu 2016. Emocji nie brakowało również w zmaganiach sportowych. Dominowała piłka nożna i siatkówka plażowa.  Rozdanie nagród nastąpi we wtorek 21 czerwca. (dyr)

smaki świata 2016

23 Zdjęcia

Dzień sportu 2016

10 Zdjęcia

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

Przypominam, że zgodnie z § 5 ust.1,2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 432 z późniejszymi zmianami) – 22 i 23 czerwca 2016 są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 24 czerwca 2016 r. O godz. 8.00 – Msza Św., następnie spotkanie w gimnazjum. Zapraszamy !

Uczniowie klas I oddają podręczniki do klasy I do biblioteki szkolnej w piątek 17 czerwca w godz.8.00-11.00

Przypominam, że w roku szkolnym 2016/2017 bezpłatne podręczniki i ćwiczenia otrzymają uczniowie klas I i II. Klasy trzecie wyposażają się w pomoce naukowe wg zestawu umieszczonego na stronie internetowej gimnazjum.

Przypominam, że zgodnie z uchwałą Rady Rodziców Nr 2/2013/2014/RR wysokość składki na działalność rady wynosi I dziecko -30 zł, II – 25 zł, następne zwolnione.

(dyrektor)