I Harcerski Rajd im. Leopolda Lisa Kuli

kategoria: Aktualności, Wydarzenia harcerskie Autor: Antoni Kluz

0001W sobotę 20 naszych harcerzy i instruktorów wzięło udział w I Harcerskim  Rajdzie im. Leopolda Lisa Kuli  organizowanym przez KH ZHP w Łańcucie. Pomimo niesprzyjającej aury  w rajdzie uczestniczyło około 60 harcerzy i instruktorów. Przeszliśmy  piękną trasę około 18 km z Kosiny do Husowa.  Dodatkową atrakcją była bezpośrednia bliskość nowo wybudowanych wiatraków i pięknie kwitnące i pachnące pola rzepaków.  Na trasie rajdu, w Markowej, zjedliśmy obiad, zwiedziliśmy skansen i Pomnik Rodziny Ulmów. Około godziny 16 w Husowie  nastąpiło podsumowanie rajdu, wręczenie dyplomów i o godzinie 17.30 wyruszyliśmy w drogę powrotną do domów.

spotkanie z rodzicami

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

OGŁOSZENIE!

W piątek 22 maja 2015 r. odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka) . Serdecznie zapraszamy!
Harmonogram
16.30- 18.00 – indywidualne spotkania wychowawców z rodzicami (zapraszamy, jeśli możliwe dwoje rodziców)
16.30 – spotkanie rodziców uczniów wyjeżdżających na zieloną szkołęsala nr 12
UWAGA. Wywiadówka dla klasy IIIa odbędzie się  w poniedziałek 25 maja w godzinach 16.30 – 18.00

WSPANIAŁY SUKCES NASZYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW w LA

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka Autor: Antoni Kluz

DSC_013318 maja 2015 roku na obiektach CRS w Białobrzegach został rozegrany Finał Powiatowy Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły I miejsce.
Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w następującym składzie:

Rydzik Kornelia, Borcz Klaudia, Drążek Anna, Wikiera Paulina, Ślimak Urszula, Nykiel Julia, Olechowska Weronika, Dziura Patrycja, Dziura Klaudia, Olejarka Kamila, Wojtyna Wiktoria, Mądry Dominika, Trojnar Aleksandra.

Najlepsze wyniki: Klaudia Borcz PG Białobrzegi – 100 m/ 14,28 s., Drążek Anna PG Białobrzegi – 100m /14,50 s.,Rydzik Kornelia PG Białobrzegi – 100 m, 14,55 s., Wojtyna Wiktoria PG Białobrzegi – 8,80 m.

DSC_0136Reprezentacja chłopców wystąpiła w następującym składzie:

Szczyrba Kacper, Prokop Hubert, Kiełb Patryk, Kojder Karol, Porębny Rafał, Droździkowski Dawid, Bester Piotr, Porębny Dominik, Bar Arkadiusz, Kubis Hubert, Fryń Kacper, Bartnik Wojciech, Wierzbicki Kamil, Golak Mikołaj, Golenia Michał i Porębny Bartłomiej.
Najlepsze wyniki uzyskali : Kiełb Patryk w biegu na 100m z wynikem 11,16s i Porębny Bartłomiej w rzucie oszczepem  z rezultatem 41,02m.
Opiekunowie: A. Hawro i A. Wojnar       GRATULACJE !!!

Gimnazjalny Turniej Siatkarskich Dwójek Dziewcząt

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka Autor: Antoni Kluz

siatkarskie dwójki15.05.2015r. odbył się Gimnazjalny Turniej Siatkarskich Dwójek Dziewcząt. W przyjemnej atmosferze rozegrałyśmy mecze systemem „każdy z każdym”.

Zwycięstwo odniosły uczennice klasy I A: Klaudia Dziura i Justyna Szarek. II miejsce zajęły Wiktoria Wojtyna (III D) z Aleksandrą Trojnar (III C) , III miejsce należy do Sylwii Dziury (II C) i Adrianny Olejarki (II B). Na IV miejscu uplasowały się Julia Nykiel (II C) i Dominika Mądry (II B).

Dziewczętom gratulujemy!!!