Mistrz ortografii

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

ortpgrafia2Dnia  26 stycznia  nauczycielki j. polskiego przeprowadziły kolejną edycję       konkursu pod hasłem
,, Mistrz Ortografii” .

Do ortograficznych zmagań przystąpiło 26  uczniów z  klas I-III . Tym razem trzeba było wykazać się nie tylko umiejętnością bezbłędnego pisania tekstu, ale również  uzasadniania  reguł  pisowni.

W tym roku Mistrzem Ortografii okazał się Patryk Wajda z klasy IIIa.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a na  ręce nowego Mistrza składamy gratulacje.

NW “Wyprawa po kwiat paproci”

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Nordic Walking – “Wyprawa po kwiat paproci” – niedziela 25 stycznia 2015 r. godz.13.30 – zbiórka – początek trasy NW- Korniaktów Północny (szlaban k/stawów). Strona CSE w Białobrzegach chwilowo nieczynna. Przepraszamy.

Spotkanie z rodzicami

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Zapraszamy wszystkich rodziców na kolejne spotkanie, które odbędzie się 29 stycznia 2015 roku o godz. 16.30
Program:
1.Spotkanie ogólne z dyrektorem szkoły – podsumowanie pracy w I semestrze bieżącego roku szkolnego
2.Spotkanie z wychowawcami klas.
Zapraszamy!

WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO NASZYCH SZCZYPIORNISTÓW !

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka Autor: Antoni Kluz

22 stycznia 2015 r w Hali Sportowej MOSiR w Łańcucie odbył się Powiatowy Finał Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców.

Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła I miejsce.W finale pokonaliśmy wszystkie zespoły, zyskując zdecydowaną przewagę we wszystkich meczach:

Gim. Białobrzegi – Gim. Medynia Łańcucka    13:3

Gim.Białobrzegi – Gim. Łańcut   8:2,

Gim. Białobrzegi – Gim. Albigowa     10:7

Najlepszym bramkarzem całego turnieju został Gabriel Sitarz, a najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Bosak (zdobywca 12 goli).Zespół wystąpił w następującym składzie:Gabriel Sitarz, Adam Lasek, Michał Bosak, Dominik Cebulak,Rafał Nikodem, Patryk Wajda, Mateusz Bartnik, Kacper Fryń,Arkadiusz Bar, Jan Rydzik , Karol Piekarz, Dominik Porębny,Jakub Piwowarski, Mateusz Kubis i Hubert Prokop.Opiekun: Andrzej Wojnar.   G R A T U L A C J E !!!