Kondolencje

Jadwidze i Joannie Cebuli

wyrazy głębokiego i szczerego współczucia z powodu śmierci

Męża i Taty

składają koleżanki i koledzy z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach

Kaziku, byłeś dla nas Kolegą i Przyjacielem,
Nauczycielem i Wychowawcą,
wzorem pedagogicznego rzemiosła,
człowiekiem spokoju i opanowania,
na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.(mk)

spotkanie z rodzicami

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

wywiadowkaI spotkanie z rodzicami w roku szkolnym 2014/2015 odbędzie się w środę 17 września 2014 r. o godz.16.30. Serdecznie zapraszamy.(dyr)

komunikat

WYJAZD ODWOŁANY

Wyjazd do Kalwarii Pacławskiej w ramach IV Tygodnia wychowania w sobotę 13 września 2014 r.o godz.5.30 koło budynku gimnazjum.(dyr)

informacja dotycząca egzaminu gimnazjalnego dla uczniów i rodziców klas III

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Na podstawie Komunikatu CKE z 29.08.2014 r. w sprawie sposobu dostosowania warunków i form przeprowadzania w roku szkolnym 2014/2015 egzaminu gimnazjalnego do potrzeb uczniów ze specjalnymi potzrebami edukacyjnymi, niedostosowanych społecznie oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym

informuję, że zgodnie z pkt17 komunikatu

opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym poradni specjalistycznej, o specyficznych trudnościach w uczeniu się, przedkłada się dyrektorowi szkoły, w terminie do 15 października 2014 r.