Spotkanie z rodzicami

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców  na spotkanie, które obędzie się 28 marca 2017 r. (wtorek)

Harmonogram
16.30 – spotkanie z rodzicami uczniów klas III – przypomnienie procedur egzaminu gimnazjalnego
17.00 – spotkanie ogólne -rodziców uczniów klas I-III z dyrektorem szkoły
17.30 – spotkanie rodziców z wychowawcami klas
Zapraszamy!

IV Konkurs Matematyczny dla klas VI

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

W dniu 7 marca 2017 r.  odbył się IV Konkurs Matematyczny  dla klas VI pod patronatem Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. JP II w Białobrzegach. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z sześciu szkół podstawowych z  terenu gminy. Pierwsze i drugie miejsce zajęły uczennice Zespołu Szkół w Białobrzegach, , trzecie miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej w Korniaktowie Płn. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczniowie obejrzeli pokaz chemiczny przygotowany przez panią Bożenę Kluz oraz  uczniów z II d gimnazjum.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęty trud, najlepszym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Organizatorzy

Międzygimnajalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

WP_20170310_11_35_22_Pro10 marca 2017 roku odbył się w Gimnazjum Sióstr Pijarek w Rzeszowie II Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Wzięliśmy udział również my!
Zespół wokalny w składzie:Dominika Wierzbińska, Gabriela Korzystka, Marcelina Gamracy, Anna Rydzik, Malwina Kochman, Patrycja Puczkowska w kategorii zespołów zajął I miejsce!
Marcelina Gamracy z klasy IIb w kategorii solistów otrzymała wyróżnienie.Gratulujemy

Spotkanie – Euroweek

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

Spotkanie z uczniami wyjeżdżającymi na obóz językowy Euroweek i ich rodzicami( tato lub mama) odbędzie się w czwartek 2 marca 2017 roku o godz. 17.00 w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach, (górny korytarz)