SUKCES DZIEWCZĄT W TENISIE STOŁOWYM

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

15W dniu 23 listopada 2016 roku w hali sportowej MOSiR w Łańcucie odbył się Finał Powiatowej Gimnazjady w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu łańcuckiego. Pierwsze miejsce wywalczyły  dziewczęta w składzie: Paulina Miara i Klaudia Dziura. Pokonując wszystkie zespoły wynikiem 3:1 tj. Gim. Husów, Gim. Wysoka, Gim.Medynia Głogowska. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum w składzie: Grzegorz Majkut i Konrad Sowa uplasowali się na czwartym miejscu. Opiekunowie: Anna Hawro i Andrzej Wojnar
GRATULACJE !!!

REJONOWA GIMNAZJADA w SZACHACH DRUŻYNOWYCH

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka Autor: Marian Kurek

IMAG129018.11.2016 roku w ZS Licealnych w Leżajsku odbyły się Rejonowe Drużynowe Zawody Szkół Gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyło 8 najlepszych szkół z naszego rejonu, łącznie 32 zawodników. Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Aleksandra Fus, Adam Golenia, Paweł Nowak i Bartłomiej Dyrda zajęła VI miejsce. Opiekun Andrzej Wojnar.

Biwak Ratowniczy

kategoria: Aktualności, Wydarzenia harcerskie Autor: Antoni Kluz

biwakratwniczyOd 18 do 20 listopada 61 naszych harcerzy i  harcerek uczestniczyło  w biwaku ratowniczym zorganizowanym przez 4 DW im. Lisa Kuli w naszym gimnazjum. Były ciekawe wykłady i symulacje wypadków. Każdy  z harcerzy mógł sprawdzić swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy. Po zakończeniu zajęć z samarytanki tradycyjnie odbyła się zabawa andrzejkowa. Wielkie dzięki dla naszych wędrowników!!!

Wywiadówka

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

wywiadówkaZapraszam rodziców na spotkanie w dniu 21 listopada 2016 r. ( poniedziałek) godz.16.30.
Harmonogram:
16.30 -zebranie ogólne , prelekcja
17.00 – spotkanie z wychowawcami
17.20 -zebranie Rady Rodziców

(dyrektor)