uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Dyrektor Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Białobrzegach serdecznie zaprasza uczniów, rodziców  i pracowników szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015, które rozpocznie się Mszą Świętą w dniu 1 września(poniedziałek) br. o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym p.w. Najśw. Serca Pana Jezusa w Białobrzegach .

Harmonogram jazdy gimbusów w poniedziałek 1 września 2014r.

Odjazdy:

Budy Łańcuckie prawa ( przystanek k/szkoły)– godzina 8:10, w Korniaktowie Południowym – godz.8.15

Budy Łańcuckie lewa (rondo) 8:15, Korniaktów Północny k/Domu Kultury– 8:20

Białobrzegi lewa str. (skrzyżowanie) – 8:35

Wola Dalsza (przystanek k/kościoła)– 8:35

wykaz klas I

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Wykaz klasy I po rozpatrzeniu wniosków o przypisanie ucznia do innego oddziału  klasy I a-d 2014-15

informacja dla rodziców

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Rodzice uczniów posiadających opinie i orzeczenia poradni psychologiczno-pedagogicznej lub uprawnionych zespołów orzekających powinni niezwłocznie poinformować o tym fakcie dyrektora gimnazjum.(dyr)

obóz piłkarski

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

DSC_0008W dniach 3-9 spierpnia 2014 r. w naszym gimnazjum odbył się obóz piłkarski dla dzieci w wieku 10-11 lat. Młodzi piłkarze z Rzeszowa skorzystali z bazy sportowej Centrum Sportowo-Rekreacyjnego i zaplecza socjalnego szkoły. Wszystkim dzieciom, opiekunom i rodzicom obiekty szkoły bardzo się podobały. Cieszymy sie z dobrej współpracy i życzymy sukcesów w rozwoju karier piłkarskich.

Harcerzom i wszystkim osobom, które pomogły przygotować gimnazjum do obozu składam serdeczne podziękowania.

dyrektor Marian Kurek