Do wyjeżdżających na obóz

kategoria: Aktualności, Wydarzenia harcerskie Autor: Antoni Kluz

ZPLAKIETKA 2014amieszczam niezbędne informacje dla wyjeżdżających na obóz harcerski  nad Morze Bałtyckie do Szklanej Huty

Proszę kliknąć na link obok dla rodziców na stronę

Wykaz uczniów klasy I

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

W dniu 1.07.2014 r. Komisja Rekrutacyjna w składzie: przew.- dyrektor Marian Kurek, członkowie: Pani Anna Hawro, Pani Renata Cebulak

dokonała przydziału uczniów do poszczególnych oddziałów klasy pierwszej na rok szkolny 2014/2015.(dyr)

klasy-I-a-d

Zakończenie roku harcerskiego

kategoria: Aktualności, Wydarzenia harcerskie Autor: Antoni Kluz

zAK-ROKU HARC -2014W sobotę 28 czerwca w kaplicy św. Huberta nasi harcerze  podziękowali Bogu za szkolny rok. Mszę  odprawił ks. Michał Szubra. Jak zwykle w wydaniu księdza Michała, była piękna homilia o tematyce harcerskiej . To spotkanie było zarazem pożegnaniem z naszej strony naszego kapłana który  przechodzi na inną parafię.  Tradycyjnie po mszy odbyło się harcerskie ognisko z małym poczęstunkiem, gdyż druh Darek Cisek zorganizował bieg harcerski i niektórzy przebywali w lesie już kilka godzin. Zdrowych bezpiecznych wakacji  dla wszystkich instruktorów, wędrowników, harcerzy i zuchów życzy phm. Antoni Kluz  CZUWAJ!!!

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Zakończenie roku szkolnego rozpocznie się o godz.8.00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białobrzegach. Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli,  pracowników administracji i obsługi.

Dyrektor Marian Kurek