Wywiadówka

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

wywiadówkaW dnu 20 listopada 2014r. (czwartek) odbędzie się spotkanie z rodzicami o godzinie 16.30.

Marsz dla Niepodległej

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

DSC_0937W 96 rocznicę odzyskania Niepodległości odbył się “Marsz dla Niepodległej” po trasie Nordic Walking Gminy Białobrzegi. Uczestnicy złożyli wiązankę kwiatów przy krzyżu upamiętniającym odprawioną Mszę Św. dla żołnierzy AK przed wymarszem na akcję. W marszu wzięło udział 40 uczestników. Impreza rozpoczęła się i zakończyła w Domu Kultury w Białobrzegach(lewa str.) Więcej informacji na http://sportbial.pl/fotogalerie/marsz-dla-niepodleglej/   , zobacz także.

Stypendia rozdane

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

W niedzielę 9 listopada po Mszy świętej sprawowanej za Ojczyznę i spotkaniu przy “dębach katyńskich” odbyła się akademia w GOKiCz w Białobrzegach przygotowana przez dzieci i nauczycieli Zespołu Szkół w Woli Dalszej. Na koniec uroczystości odbyło się wręczenie stypendiów dla 15 uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach przez Wójta Gminy Białobrzegi Pana Franciszka Masłonia w obecności zaproszonych gości i zgromadzonych rodziców. Uczniom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.(dyr)

Siatkarskie zmagania

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Po uroczystościach związanych z 96 rocznicą odzyskania Niepodległości w niedzielę 9 listopada 2014 o godzinie 17.30 rozpoczął się Turniej siatkówki na zakończenie obchodów 15 lecia gimnazjum. Cztery drużyny reprezentujące rodziców, absolwentów, uczniów i nauczycieli rywalizowało w siatkarskich pojedynkach. Turniej rozegrano systemem “każdy z każdym”. Emocji nie brakowało. I miejsce zajęli absolwenci, II -uczniowie, III – nauczyciele, IV – rodzice. Jednak nie wyniki były najważniejsze. Sportowa rywalizacja stała się  okazją do spotkania ludzi związanych z 15 letnią historią białobrzeskiego gimnazjum.

Ze swej strony dziękuję  wszystkim, zawodnikom i kibicom, za udział w turnieju i miłe, sportowe spędzenie niedzielnego wieczoru.(dyr)