Obóz językowy Euroweek

Obóz językowy Euroweek
Termin:12 – 16 marca 2018r. Miejsce: Długopole Zdrój
Koszt: 360 zł – obóz, 150 zł – transport, 10 zł – bilety wstępu
w programie zwiedzanie Barda, seans dydaktyczny i zwiedzanie Obserwatorium Astronomicznego w Chorzowie, wizyta w jednym z uzdrowisk w Kotlinie Kłodzkiej
Zaliczka 100 zł na obóz została wpłacona. Reszta wpłaty – 420 zł (można w ratach ) do p. Lidii Welc do końca lutego

Mamy laureata!!!

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Adam Golenia z kl. II C w konkursie kuratoryjnym z geografii uzyskał tytuł laureata! W etapie rejonowym Adam uzyskał najlepszy wynik. Gratulujemy uczniowi oraz pani Elżbiecie Masłoń, która przygotowywała go do tego konkursu.

WYWIADÓWKA

wywiadówINFORMACJA DLA RODZICÓW

WYWIADÓWKA ODBĘDZIE SIĘ 13 LUTEGO 2018R. O GODZ. 16:00 – ZEBRANIE OGÓLNE, NASTĘPNIE SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH.

ZAPRASZAMY!!!

Wyjazd na kręgle i do kina

kategoria: Aktualności, Wydarzenia harcerskie Autor: Antoni Kluz

W poniedziałek 5 lutego zorganizowaliśmy wyjazd do Rzeszowa w ramach Nieobozowych Ferii Zimowych. W kinie Helos uczestniczyliśmy w seansie filmu “Wspaniały chłopiec” a następnie przejechaliśmy do “Galaktyki” gdzie przez 2 godziny ćwiczyliśmy grę w kręgle. Film bardzo głęboki, wzruszający, uczący tolerancji dla osób o innym wyglądzie, pokazujący siłę miłości i przyjaźni w naszym życiu.  Kręgle to świetna zabawa, szkoda tylko że z całej ekipy 1DSH i 4 DW mogło pojechać tylko 28 osób.