pokazy chemiczne dla rodziców

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

W dniu 20 listopada 2014 r. odbyło się spotkanie z rodzicami. W pierwszej części uczennice uczestniczące w projekcie “Spotkania młodych odkrywców” zaprezentowały kilka doświadczeń chemicznych dla rodziców i nauczycieli. Pokazy były ostatnim etapem realizacji projektu w ramach Białobrzeskich inicjatyw edukacyjnych.

Dyrektor gimnazjum przedstawił rodzicom wyniki egzaminu gimnazjalnego 2014 i omówił kilka spraw bieżących. Następnie rodzice spotkali się z wychowawcami klas.

Serdecznie dziękuję rodzicom za udział w wywiadówce. Frekwencja w kilku klas sięgnęła prawie 100%.

Interesujmy się na bieżąco życiem młodzieży, bo należy to do naszych podstawowych obowiązków. (Marian Kurek)

Wywiadówka

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

wywiadówkaW dnu 20 listopada 2014r. (czwartek) odbędzie się spotkanie z rodzicami o godzinie 16.30.

Marsz dla Niepodległej

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

DSC_0937W 96 rocznicę odzyskania Niepodległości odbył się “Marsz dla Niepodległej” po trasie Nordic Walking Gminy Białobrzegi. Uczestnicy złożyli wiązankę kwiatów przy krzyżu upamiętniającym odprawioną Mszę Św. dla żołnierzy AK przed wymarszem na akcję. W marszu wzięło udział 40 uczestników. Impreza rozpoczęła się i zakończyła w Domu Kultury w Białobrzegach(lewa str.) Więcej informacji na http://sportbial.pl/fotogalerie/marsz-dla-niepodleglej/   , zobacz także.

Stypendia rozdane

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

W niedzielę 9 listopada po Mszy świętej sprawowanej za Ojczyznę i spotkaniu przy “dębach katyńskich” odbyła się akademia w GOKiCz w Białobrzegach przygotowana przez dzieci i nauczycieli Zespołu Szkół w Woli Dalszej. Na koniec uroczystości odbyło się wręczenie stypendiów dla 15 uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach przez Wójta Gminy Białobrzegi Pana Franciszka Masłonia w obecności zaproszonych gości i zgromadzonych rodziców. Uczniom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.(dyr)