Jasełka bożonarodzeniowe 2016

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

DSC_0581W ostatnim dniu nauki przed Bożym Narodzeniem uczniowie zgromadzili się w sali sportowej , aby obejrzeć Jasełka bożonarodzeniowe, zaśpiewać wspólnie kilka kolęd. Dyrektor szkoły dzieląc się opłatkiem z przedstawicielami samorządów klasowych i szkolnych złożył życzenia pokoju i radości z Narodzenia Pana, błogosławieństwa Bożego, uśmiechu i otwarcia serca na drugiego człowieka, dobroci i miłości w rodzinach, również w rodzinie szkolnej. Jasełka przygotowali uczniowie pod opieką Pani Małgorzaty Wilk i Lidii Welc, scenografię pomogła przygotować Pani Anna Turosz, zespół wokalny śpiewał pod kierunkiem Pani Sylwii Wojnar. Dziękujemy.

Boże Narodzenie było także inspiracją do zorganizowania wigilii klasowych. Harcerze przekazali betlejemskie światełko pokoju, które zabraliśmy do naszych domów. Dziś, gdy czas Bożego Narodzenia zakończył się wracamy pamięcią do tych chwil i przeżyć, dzięki cyfrowemu uwiecznieniu zdarzeń ….(zobacz w galerii).                                         dyrektor

Wywiadówka

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

wywiadowkaZapraszam rodziców na spotkanie w dniu 12 stycznia 2017 r. (czwartek) godz.16.30.
Harmonogram:
16.30 -zebranie ogólne, Jasełka bożonarodzeniowe
w wykonaniu uczniów gimnazjum
17.15 – spotkanie z wychowawcami
(dyrektor)

Życzenia

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

szopkaZdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,
niezapomnianego  czasu spędzonego w gronie najbliższych,
serca napełnionego spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy przez całe życie, a szczere i najpiękniejsze
Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.
Wszystkiego najlepszego w  Nowym Roku 2017
życzy
Dyrektor Publicznego Gimnazjum
im. Jana Pawła II w Białobrzegach
wraz z pracownikami szkoły

kategoria: Aktualności Autor: Antoni Kluz

W dniu 17 grudnia 2016 roku (sobota) o godzinie 16:00 odbędzie się Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Białobrzegi.
Do rywalizacji zachęcamy uczennice i uczniów naszego gimnazjum, rodziców i nauczycieli.
Miejsce rozgrywek: hala sportowa naszego gimnazjum
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych !!!
Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego