Kondolencje

Naszej drogiej koleżance

Reni Cebulak
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu nagłej śmierci męża Darka
składają koleżanki i koledzy z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białobrzegach
Słowa pocieszenia kierujemy również do Kingi i Karoliny oraz całej rodziny

OGOSZENIE

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

Informuję, że 21 i 22 czerwca 2017 są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych zgodnie z Rozp. MEN w sprawie dni wolnych i przyjętym Planem pracy szkoły.

Zakończenie roku szkolnego rozpocznie się Mszą Św. 23 czerwca br. o godz. 8.00 a następnie rozdanie świadectw w szkole. Serdecznie zapraszam całą społeczność białobrzeskiego gimnazjum  na uroczystego zakończenie roku szkolnego.

Kondolencje

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w poniedziałek 19 czerwca odeszła od nas Bożena Krowicka.
Była człowiekiem otwartym na innych ludzi, niosącym pomoc. Całe swe życie poświęciła wychowaniu i edukacji dzieci
i młodzieży. Była nauczycielem Szkoły Podstawowej nr 1 w Białobrzegach, potem Publicznego
Gimnazjum w Białobrzegach, od wielu lat pełniła funkcję Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dalszej.
Mężowi Edwardowi oraz Krzysztofowi, Mirkowi i Małgorzacie
składamy wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu
dyrektor , nauczyciele i pracownicy Publicznego Gimnazjum
im. Jana Pawła II w Białobrzegach

MISTRZOWIE POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ – GIMNAZJADA 2017

kategoria: Aktualności Autor: Marian Kurek

Piłkanozna 201713 czerwca 2017r. w Białobrzegach odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej chłopców o mistrzostwo powiatu łańcuckiego szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 6 drużyn – mistrzowie gmin.

Eliminacje rozegrano w dwóch grupach. Następnie rozegrano mecze półfinałowe, mecz o trzecie miejsce i finał. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze.
Gim. Białobrzegi – Gim. Kosina 1:0, Gim. Białobrzegi – Gim. Nr 2 Łańcut  9:0, Gim. Białobrzegi – Gim. Markowa     2:0   (półfinał), Gim. Białobrzegi – Gim Żołynia  4:3 (finał)
Klasyfikacja końcowa: 1. Gim. Białobrzegi, 2. Gim. Żołynia, 3.Gim. Kosina, 4. Gim. Markowa, 5. Gim. Krzemienica
6. Gim. Nr 2 Łańcut
Skład zespołu: Michał Kucab, Mikołaj Golak, Hubert Prokop, Jakub Piwowarski, Szymon Wajda, Miłosz Bartnik, Michał Wójcik, Grzegorz Majkut, Mateusz Malach, Mikołaj Kula, Patryk Dąbek, Mikołaj Skóra i Jakub Kiełb.
Opiekun: A. Wojnar         GRATULACJE !!!