I i II MIEJSCE w LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka

LA12019.jpgLA1 201917 maja 2019 roku na obiektach białobrzeskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego odbył się Finał Powiatowej Ligii Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców.

Nasi gimnazjaliści startowali w następujących konkurencjach: biegi na 100m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal, rzut oszczepem, pchnięcie kulą i sztafeta 4×100m.

Reprezentanci naszego gimnazjum spisali się bardzo dobrze. Dziewczęta zajęły I miejsce a chłopcy II miejsce w powiecie. Indywidualnie najlepszy wynik w zawodach w grupie dziewcząt uzyskała Kinga Bagienko w pchnięciu kulą, a w kategorii chłopców Tomasz Rupar  w biegu na 100m.

Skład zespołu dziewcząt: Kinga Bagienko, Klaudia Biały, Aleksandra Fus, Weronika Grzesik, Natalia Kubis, Oliwia Kula, Julia Markowicz, Paulina Markowicz, Dominika Nawrot, Patrycja Puczkowska, Zuzanna Rosół, Anna Rydzik, Dominika Wierzbińska, Urszula Wierzbińska i Gabriela Wikiera.

Skład zespołu chłopców: Mikołaj Cebulak, Adrian Dąbek, Sylwester Fołta, Kacper Leja, Maciej Leja, Dominik Markowicz, Sebastian Niemiec, Kacper Panek, Konrad Peszek, Michał Piekarz, Błażej Porębny, Tomasz Rupar, Patryk Rejman, Hubert Wojtyna, Hubert Woźniak.

Opiekunowie:  A. Wojnar i S. Piwowar

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 3 Czerwiec 2019 o godz. 4:39 w kategorii Aktualności, Sport i turystyka.