nowy rok szkolny rozpoczęty

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą Św.. Następnie w sali sportowej odbyło się spotkanie z dyrektorem szkoły Panem Marianem Kurkiem, który powitał wszystkich bardzo serdecznie, szczególnie uczniów klasy pierwszej i nowych nauczycieli: Panią mgr Annę Turosz-nauczyciela plastyki i ks. Jarosława Pacanowskiego – nowego katechetę. Chwilą ciszy uczczono tych, którzy polegli w czasie I wojny światowej(100 rocznica wybuchu), w Bitwie warszawskiej (1920), w czasie II wojny światowej(75 rocznica wybuchu), w czasie powstania warszawskiego (70 rocznica). Dyrektor przypomniał o zasadach bezpieczeństwa, w tym  korzystania z dróg(nowe przepisy), gimbusów. Na koniec życzył uczniom, nauczycielom i pracownikom wytrwałości, owocnej pracy i wielu sukcesów. W br. wychowawcami klasy I zostały: Ia- Pani Bożena Kluz, Ib- Pani Justyna Kiełb, Ic- Pani Danuta Balawender i Id – Pani Alicja Fudali.

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 1 Wrzesień 2014 o godz. 16:26 w kategorii Aktualności.