I Mistrzostwa Gminy Białobrzeg w Nordic Walking

kategoria: Aktualności

DSC_0352W niedzielę 19 października 2014 r. odbyły się I Mistrzostwa Gminy Białobrzegi w Nordic Walking. O godzinie 13-tej na trasę 5-cio i 10 kilometrową ruszyło 30 osób. Rywalizacja nie była łatwa, jednak wszelkie trudy wynagradzała przepiękna pogoda i cudowne pejzaże Białobrzeskiej Trasy Nordic Walking w korniaktowskich lasach. W kategorii kobiet na trasie 5 km wygrała Pani Małgorzata Kotlińska, na dystansie 10 km wśród kobiet zwyciężyła Pani Elżbieta Kurek. Rywalizację na 10 km zdominowało Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach. Pan Andzrej Wojnar zajął I miejsce a dyrektor Marian Kurek – III. Na uwagę zasługuje fakt, że II miejsce na dłuższym dystansie wywalczyła nasza absolwentka Justyna Trojnar, a w kategorii mężczyzn Paweł Trojnar.

Pan Franciszek Masłoń wręczył nagrody za uzyskane miejsca oraz nagrody niespodzianki. Wszyscy zostali poczęstowani kiełbaska z grilla i pyszną ciepłą herbatką. W imieniu Pana Janusza Pawlaka- kierownika Centrum Sportowo-Rekreacyjnego i swoim serdecznie dziękuję Panu Mieczysławowi i strażakom z Korniaktowa Północnego za pomoc w przeprowadzeniu imprezy i przygotowaniu posiłku, koleżance Dorocie Gamracy za sędziowanie zawodów. Dziękuję również koledze Kazimierzowi, który wykonał dużo pięknych zdjęć, poniżej wybrane. Więcej informacji na stronie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Białobrzegach http://sportbial.pl/kategoria/aktualnosci/ (dyr)

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 19 Październik 2014 o godz. 18:35 w kategorii Aktualności.