Akademia z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości

W piątkowy poranek- 7.11.2014 r.-  odbyła się akademia z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości. Narracja, wiersze i pieśni patriotyczne  w wykonaniu młodzieży i zespołu wokalnego przypomniały wszystkim o wydarzeniach sprzed 96 lat. W II części obchodów uczniowie klasy pierwszej złożyli ślubowanie wobec całej społeczności szkolnej. Dyrektor szkoły podziękował młodzieży i paniom: Helenie Doroz, Bożenie Kluz i Sylwii Wojnar za przygotowanie uroczystości. Zachęcił, aby patriotyzm pokazywać nie tylko w dniu  11 listopada, ale na co dzień, poprzez życzliwość do drugiego człowieka i uczciwe wypełnianie codziennych obowiązków.

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 7 Listopad 2014 o godz. 10:05 w kategorii Aktualności.