Konkurs “Unia Europejska wczoraj i dziś”

Już po raz trzeci odbył się konkurs “Unia Europejska wczoraj i dziś” organizowany przez Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie. W tym roku wzięło w nim udział dwóch uczniów III B Michał Golenia i Wojciech Nicpoń. Na I etap konkursu przygotowali filmy na temat wykorzystania funduszy unijny przez naszą gminę w ciągu 10 lat obecności Polski w Unii Europejskiej. Oba filmy zostały wysoko ocenione przez komisję, która przyzała im II miejsce. W konkursie wiedzy o UE i krajach członkowskich Wojciech Nicpoń zajął III miejsce a w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Brukseli. Gratulujemy sukcesu i zachęcamy uczniów klas drugich i pierwszych do nauki i startowania w konkursie w przyszłym roku. (E.Masłoń)

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 17 Kwiecień 2015 o godz. 10:41 w kategorii Aktualności.