Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęło się Mszy św., którą odprawił ks. Witold. Następnie w hali sportowej odbyło się spotkanie uczniów z dyrektorem szkoły. Odśpiewano hymn narodowy, uczczono chwilą ciszy poległych na frontach walki o wolność. Wspomniano  heroiczną postawę gimnazjalistów, którzy stanęli do walki z bolszewikami  w 1920 roku. Dyrektor szkoły życzył wszystkim pomyślnego nowego roku szkolnego, zapału do nauki i pracy. Przedstawiono nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w gimnazjum od 1 września: ks. Witolda Capłapa, Panie: Małgorzatę Wilk, Katarzynę Borcz i Katarzynę Daszkiewicz-Kuźniar.

fot.A.Kluz

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 9 Wrzesień 2015 o godz. 12:21 w kategorii Aktualności.