Sukces Marceliny!

IMG_1000 jako Obiekt inteligentny-1 (1)20 listopada 2015 roku odbył się organizowany przez Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Łańcucie- II Podkarpacki Festiwal Agnieszki Osieckiej- „Z serca, do serca” w którym wzięło udział 23 wykonawców z 11 szkół gimnazjalnych.

Celem konkursu było pokazanie młodych talentów wokalnych i zapoznanie z mało znanymi utworami Agnieszki Osieckiej.

Wśród utworów znalazły się takie przeboje jak: „Okularnicy”, „Polska Madonno”, „Dobranoc panowie”, „Nie żałuję”, „Kobiety, których nie ma” czy „Niech żyje bal”.
W konkursie wzięła udział również uczennica naszej szkoły: Marcelina Gamracy z klasy Ib, która za wykonanie utworu pt.: “Polska Madonno” została nagrodzona III miejscem!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 26 Listopad 2015 o godz. 8:31 w kategorii Aktualności.