Kolejne sukcesy naszych uczniów

DSC_2203 - KopiaW dniu 17 maja 2016 r. w Pub;licznym Gimnazjum nr 1 w Łańcucie odbyła się IV edycja Konkursu ” Unia Europejska  wczoraj i dziś” pod patronatem Pani Elżbiety Łukacijewskiej- Posłanki do Parlamentu Europejskiego.  Nasze uczennice zajęły następujące miejsca:

II miejsce Anna Brodowicz, III miejsce Kaolina Pańko, IV miejsce Paulina Miara

Ania i Karolina za drugie i trzecie miejsce otrzymały nagrody rzeczowe i wycieczkę do Brukseli. Uczennice do konkursu przygotowała Pani Elżbieta Masłoń.

W Powiatowym Konkursie Chemicznym Patrycja Golenia uzyskała tytuł Laureata konkursu, a wyróżnienie otrzymał Bartłomiej Dyrda. Uczniów przygotowała Pani Bożena Kluz. W Powiatowym Konkursie Matematycznym Jakub Piwowarski uzyskał II miejsce. Ucznia przygotował Pan Paweł Paluch.

Wszystkim gratulujemy!

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 19 Maj 2016 o godz. 7:18 w kategorii Aktualności.