Debiuty 2016

DSC_2446W sobotę 21 maja 2016 roku odbyły się Debiuty 2016 zorganizowane przez Podkarpackie Centrum Tańca. W imprezie wzięło udział  kilka par tanecznych z naszego gimnazjum, które uczą się lub doskonalą swoje umiejętności pod kierunkiem Pana Łukasza Dudka -dyplomowanego instruktora tańca towarzyskiego posiadającego międzynarodową klasę “A” w zakresie tańców standardowych i latynoamerykańskich.

Swoje  umiejętności taneczne demonstrowały dzieci z przedszkoli i szkól podstawowych nie tylko z powiatu łańcuckiego ale i województwa.  Cieszy fakt, że nasza szkoła była jedyną w kategorii gimnazjum.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Zapraszamy do galerii zdjęć, chociaż trudno uchwycić ekspresję tańca w małej fotce. Dziękuję rodzicom i młodzieży za udział w festiwalu tańca.(dyr)

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 25 Maj 2016 o godz. 20:12 w kategorii Aktualności.