INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LA WOJ. PODKARPACKIEGO

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka

W Indywidualnych Mistrzostwach w LA woj.podkarpacvkiego”Gimnazjada” dużym sukcesem zakończył się występ Jakuba Piwowarskiego. Nasz uczeń w rzucie oszczepem uzyskał wynik 36,80 m, co zapewniło mu wysokie 5 miejsce. Inni  nasi reprezentanci także spisali się znakomicie: sztafeta w biegu 4×100 m z wynikiem 50,07s uzyskała 9 miejsce,  skład sztafety to: Hubert Prokop, Miłosz Bartnik, Rafał Porębny i Michał Wójcik; w biegu na 100 m 14 miejsce zdobył Hubert Prokop wynikiem 12,47s; w skoku w dal: 14 miejsce zdobył Michał Wójcik wynikiem 5,05m a Tomasz Markowicz skokiem na odległość 4,97 m zdobył 19 miejsce; 15 lokatę zdobyła Klaudia Dziura wynikiem 3,97m; w rzucie oszczepem 16 miejsce zdobyła Magdalena Korzystko wynikiem 17,87 m; w biegu na 300 m Rafał Porębny uzyskał czas 42,27s, co zapewniło mu 18 miejsce; w biegu na 1000m Dominik Balawender wywalczył 20 miejsce wynikiem 3:04,07s.

Reprezentacja chłopców w tych zawodach wystąpiła w następującym składzie: Jakub Piwowarski, Hubert Prokop, Rafał Porębny, Michał Wójcik, Dominik Balawender, Tomasz Markowicz , Mikolaj Golak, Miś Karol, Miłosz Bartnik i Mikołaj Skóra.   Opiekunowie: A. Hawro i A. Wojnar

GRATULUJEMY !!!

IMAG1145IMAG1146IMAG1152IMAG1149

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 6 Październik 2016 o godz. 9:11 w kategorii Aktualności, Sport i turystyka.