Jasełka bożonarodzeniowe 2016

DSC_0581W ostatnim dniu nauki przed Bożym Narodzeniem uczniowie zgromadzili się w sali sportowej , aby obejrzeć Jasełka bożonarodzeniowe, zaśpiewać wspólnie kilka kolęd. Dyrektor szkoły dzieląc się opłatkiem z przedstawicielami samorządów klasowych i szkolnych złożył życzenia pokoju i radości z Narodzenia Pana, błogosławieństwa Bożego, uśmiechu i otwarcia serca na drugiego człowieka, dobroci i miłości w rodzinach, również w rodzinie szkolnej. Jasełka przygotowali uczniowie pod opieką Pani Małgorzaty Wilk i Lidii Welc, scenografię pomogła przygotować Pani Anna Turosz, zespół wokalny śpiewał pod kierunkiem Pani Sylwii Wojnar. Dziękujemy.

Boże Narodzenie było także inspiracją do zorganizowania wigilii klasowych. Harcerze przekazali betlejemskie światełko pokoju, które zabraliśmy do naszych domów. Dziś, gdy czas Bożego Narodzenia zakończył się wracamy pamięcią do tych chwil i przeżyć, dzięki cyfrowemu uwiecznieniu zdarzeń ….(zobacz w galerii).                                         dyrektor

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 10 Styczeń 2017 o godz. 9:01 w kategorii Aktualności.