Chwila refleksji

DSC_0208-1W dniu dzisiejszym mija mój ostatni dzień pracy w gimnazjum, a zarazem to  początek funkcji w nowej , bliskiej szkole. Po 18 latach żegnam koleżanki i kolegów, którym dziękuję za przyjaźń, współpracę, wsparcie w trudnych chwilach,  wspólne chwile spędzone w szkole i poza nią. Zapewne wszystkim towarzyszą różne uczucia. Szczególnie dziękuję za ostanie 5 lat, kiedy pełniłem funkcję dyrektora. Dzięki wspólnemu działaniu osiągnęliśmy wiele sukcesów, zorganizowaliśmy dużo imprez, wyjazdów, uroczystości. Wszystko dla ukochanej młodzieży. Dziękuję księdzu dziekanowi Janowi, księżom katechetom za pomoc w kształtowaniu odpowiedzialnych postaw u wychowanków. Dziękuję Panu Wójtowi, Radzie Gminy, pracownikom Urzędu Gminy Białobrzegi za wspieranie i dofinansowanie inicjatyw edukacyjnych, liczę na dalszą owocną współpracę. Dziękuję wszystkim rodzicom, Radzie Rodziców z Paniami Przewodniczącymi na czele za wspieranie działań szkoły i wszelkie dobro. Dziękuję wszystkim uczniom, których uczyłem i nad którymi sprawowałem opiekę, samorządom szkolnym i klasowym, sportowcom reprezentującym gimnazjum. Dziękuję pracownikom administracji i obsługi, pracownikom CSR. Praca z taką załogą była przyjemnością. Życzę tym, którzy pozostali w gimnazjum dalszych sukcesów, zadowolenia z pracy i pomyślności w życiu rodzinnym. Mam nadzieję, że obejmując nową funkcję przyczynię się do rozwoju edukacji w naszej gminie, szczególnie w Zespole Szkół im.Adama Mickiewicza w Białobrzegach. Nic w życiu nie jest stałe, a więc rozpocznijmy nowy nieznany rok szkolny. Powodzenia!

Marian Kurek

Tą informację opublikował Marian Kurek dnia 31 Sierpień 2017 o godz. 18:05 w kategorii Aktualności.