„Bądź Poliglotą”

poliglota (1)W dniu 23 lutego 2018 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie odbyła się XVI edycja Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Praktycznej Znajomości Języków Obcych „Bądź Poliglotą”, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Łańcucie oraz Szkoły Językowej Promar. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu łańcuckiego, przeworskiego oraz rzeszowskiego. Nasze uczennice pod opieką p.Alicji Fudali i p.Justyny Wyczarskiej, wspaniale zaprezentowały się w kategorii śpiew – Marcelina Gamracy zajęła I miejsce, wykonując utwór „Writings on the wall”, a Dominika Anna Wierzbińska zajęła 3 miejsce, wykonując utwór „Farbenspiel des Winds”.

Serdecznie gratulujemy umiejętności wokalnych i językowych!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 25 Luty 2018 o godz. 19:47 w kategorii Aktualności.