XI Konkurs Praktycznej Znajomości Języków Obcych Polish Your English rozstrzygnięty!

32222209_392693441139988_7216368935086587904_nW piątek 11 maja w naszej szkole już po raz XI odbył się konkurs praktycznej znajomości języka angielskiego przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych naszej gminy. Każda szkoła mogła być reprezentowana przez 3 uczestników. W tym roku  zadania konkursowe sprawdzały umiejętności językowe w zakresie słuchania, rozumienia tekstu, uzupełniania, znajomości słownictwa i gramatyki.

I miejsce zajął uczeń Kamil Piasecki z Woli Dalszej, II miejsce – Wanowicz Zuzanna, III miejsce – Fudali Natalia, obie uczennice z ZS im. A. Mickiewicza w Białobrzegach, IV – Mulak Jakub z Woli Dalszej a V – Chlebuś Gabriela z ZS im. A. Mickiewicza w Białobrzegach. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz słowniki. Dziękujemy paniom anglistkom: Annie Skrobacz, Dominice Cisek, Barbarze Mach, Edycie Kiełb oraz Katarzynie Szczepańskiej za przygotowanie uczniów i udział w konkursie. Do zobaczenie za rok w ostatniej XII edycji konkursu!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 14 Maj 2018 o godz. 4:57 w kategorii Aktualności.