VI MIEJSCE NASZYCH LEKKOATLETÓW W FINALE WOJEWÓDZKIM

kategoria: Aktualności, Sport i turystyka

LAWoj2018

23.05.2018 roku na stadionie lekkoatletycznym CWKS „Resovia” w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej kategorii dziewcząt i chłopców. Chłopcy spisali się bardzo dobrze wynikiem 1246 pkt. zajęli 6 miejsce na Podkarpaciu a dziewczęta wynikiem 936 pkt. uplasowały się na 18 miejscu.

Skład reprezentacji naszego gimnazjum:

dziewczęta – Kinga Bagienko, Klaudia Biały, Dominika Bosak, Izabela Czech, Weronika Grzesik, Klaudia Kiełb, Natalia Kubis, Agata Marek, Paulina Markowicz, Paulina Markowicz(klasa III), Dominika Nawrot, Wiktoria Olechowska, Anna Rydzik, Urszula Wierzbińska i Gabriela Wikiera.

chłopcy – Szymon Balawender, Serafin Cebula, Mateusz Kubicz, Michał Kucab, Mikołaj Kula, Mateusz Malach, Maciej Musz, Kacper Panek, Konrad Peszek, Michał Piekarz, Sebastian Piekarz, Tomasz Rupar, Mikołaj Skóra, Jakub Słoninka i Szymon Wajda.

GRATULACJE !!!  Drużynie chłopców i dziewcząt dziękujemy za walkę i godne reprezentowanie szkoły

Opiekunowie: A. Hawro i A. Wojnar

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 25 Maj 2018 o godz. 6:38 w kategorii Aktualności, Sport i turystyka.