JESTEŚMY NAJLEPSZYM GIMNAZJUM W POWIECIE ŁAŃCUCKIM W OSIĄGNICIACH SPORTOWYCH

Nasze gimnazjum jest najlepsze w powiecie w klasyfikacji szkół w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Podsumowując osiągnięcia sportowe wszystkich gimnazjów z naszego powiatu zdecydowanie wysunęliśmy się na pozycje lidera w roku szkolnym 2017/2018. Także w całym województwie na 586 szkół biorących udział w rywalizacji sportowe,j uplasowaliśmy się na wysokiej – 36 pozycji z wynikiem 205 pkt.

W drużynowych zawodach w lekkiej atletyce zajęliśmy VI miejsce w województwie podkarpackim, niewiele tracąc do ścisłej czołówki.

Natomiast w sztafetowych biegach przełajowych 10×800m zajęliśmy V miejsce na Podkarpaciu, niewiele tracąc do zdobycia miejsca na podium. Ponadto sukcesami zakończyły się nasze występy indywidualne w lekkiej atletyce i zespołowe w innych dyscyplinach sportu: piłce ręcznej, piłce nożnej, tenisie stołowym i szachach.

Nasze sukcesy są wynikiem bardzo dobrej pracy całego zespołu i nauczycieli WF-u.

Gratulujemy sportowcom i dziękujemy za ambitną postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 19 Czerwiec 2018 o godz. 5:06 w kategorii Aktualności.