Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!

IMG_34893 września, po mszy św. w kościele parafialnym społeczność gimnazjum udała się na pierwsze powakacyjne spotkanie w szkole. Uroczysty nastrój przy wspólnym wykonaniu Mazurka Dąbrowskiego, powitanie zebranych przez Panią Dyrektor, przedstawienie nowego nauczyciela naszej szkoły – Pana Stanisława Piwowara poprzedziły życzenia skierowane do uczniów, nauczycieli i pracowników gimnazjum. Dyrektor szkoły, nawiązując do słów homilii na rozpoczęcie roku szkolnego, życzyła uczniom aby czerpali z wiedzy i doświadczenia nauczycieli i wychowawców. Nauczycielom życzyła żeby w nowym roku szkolnym i w nowych realiach pracy znaleźli spełnienie zawodowe i dzielili się mądrością ze swoimi wychowankami. Życzyła wszystkim satysfakcji z dobrze wykonanej pracy ucznia i nauczyciela. Pani Dyrektor apelowała o rozsądek i bezpieczne zachowanie na drodze. Następnie wszyscy trzecioklasiści spotkali się z wychowawcami w klasach, potem wspólne zdjęcie a od wtorku zaczynamy naukę!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 5 Wrzesień 2018 o godz. 15:52 w kategorii Aktualności.