Dzisiaj z niewyjaśnionych przyczyn kilkoro uczniów sąsiadującej z nami Szkoły Podstawowej źle się poczuło podczas akademii z okazji Święta Niepodległości. Dwie osoby zostały przebadane przez ratowników medycznych i przewiezione do szpitala. Kilku uczniów zostało odebranych ze szkoły przez rodziców. Specjalistyczne służby powiadomione o zdarzeniu nie stwierdziły obecności substancji zagrażających życiu. Aby zapewnić sprawne działanie służb oraz bezpieczeństwo ewakuowano uczniów i pracowników obu szkół. Wśród uczniów gimnazjum nie odnotowano dziś przypadków złego samopoczucia, zasłabnięcia i innych.
Informuję, że w dniu 9 listopada 2018 r. (piątek) lekcje odbywają się według planu.
Dyrektor gimnazjum

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 8 Listopad 2018 o godz. 16:04 w kategorii Aktualności.