Praktyczna znajomość jęyków obcych.

poliglota 2019dwW dniu 7 lutego 2019r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie odbyła się XVII edycja Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Praktycznej Znajomości Języków Obcych „Bądź poliglotą”, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Łańcucie oraz Szkoły Językowej Promar. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu łańcuckiego oraz przeworskiego. Nasza uczennica Dominika Anna Wierzbińska zajęła I miejsce, przepięknie wykonując utwór „The power of love” (opiekun p. Lidia Welc). Uczniowie: Patrycja Puczkowska, Hubert Pańtak, Anna Rydzik, Agata Ślimak oraz Hubert Woźniak, przedstawili w języku niemieckim skecz pt. „Schneewittchen” i zajęli III miejsce w kategorii małych form teatralnych (opiekun p. Alicja Fudali).

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy sukcesu oraz umiejętności językowych, aktorskich i wokalnych!

[AF1]

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 26 Luty 2019 o godz. 11:55 w kategorii Aktualności.