XII Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

KONKURS Z ANGIELSKIEGOXII Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych  Gminy Białobrzegi rozstrzygnięty!

29 kwietnia  w naszym gimnazjum po raz 12 odbył się konkurs „Polish Your English” – „Szlifuj angielski” przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych naszej gminy. Dziękujemy Paniom anglistkom: Annie Skrobacz, Barbarze Mach, Katarzynie Szczepańskiej, Edycie Kiełb, Dominice Cisek za przygotowanie uczniów do udziału w tym konkursie. Konkurs sprawdzał znajomość słownictwa i funkcji językowych oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wszyscy uczestnicy wykazali się znakomitą wiedzą, a trzy najlepsze wyniki zdobyli: Kiełb Martyna – I miejsce, Piasecki Kamil – II miejsce, Mulak Jakub – III miejsce. Wszyscy, niezależnie od wyniku, otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Uczestnikom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Tą informację opublikował Antoni Kluz dnia 30 Kwiecień 2019 o godz. 12:57 w kategorii Aktualności.